Služby

Údržby a servis

Hlavným cieľom našej servisnej činnosti je znížiť celkové náklady na prevádzku a operatívny servis trakčných batérií, príslušenstva a predĺžiť ich životnosť.
To znamená, predchádzať poškodeniam a škodám, ako aj vyriešiť prípadné problémi s batériami v čo najkratšom čase.

EFG_430_S_0183_High Res_9974

Projekty

Potrebujete rozšíriť nabíjaciu miestnosť, zrealizovať výstavbu novej, prípadne zmodernizovať vzduchotechniku  alebo uvažujete o vlastnom výrobníku Demi vody? Pre všetky tieto menšie aj väčšie projekty ohľadom batérií a príslušenstva sme pripravený poskytnúť Vám kompletné služby od návrhu až po samotnú realizáciu, aj s potrebnou technickou dokumentáciou.

Pre viac info, kontaktujte prosím nášho Projektového manažéra.

Predaj a prenájom

Naším hlavným zameraním sú Služby a s tým spojené činnosti. Pokiaľ však potrebujete kúpiť batérie alebo nabíjače, alebo uvažujete o ich prenájme, neváhajte nás kontaktovať a radi Vám vypracujeme cenovú ponuku podľa Vašich požiadaviek.

sklad
A 25275

FM fleet manager

Najväčší vplyv na životnosť techniky, trakčných batérií a príslušenstva má ĽUDSKÝ FAKTOR. Poznáte ten stav, keď platíte za opravy a neviete zadefinovať príčinu? Ak chcete mať prehľad o nesprávnej starostlivosti , a správnym zaškolením obsluhy predchádzať chybám, pre viac info kliknite tu.

Ekologická likvidácia

Trakčné batérie sú limitované svojou životnosťou a aj keď je našou prioritou udržať ich v pracovnom cykle čo najdlhšie, vždy príde čas na výmenu batérie.
V takomto prípade Vám vieme pomôcť s ekologickou likvidáciou trakčných batérií. Pre viac info kontaktujte nášho Projektového manažéra tu.

baterie-odpad